Noclegi Bieszczady

Pensjonat położony jest we wsi Wysoczany, na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego gdzie panują wybitne walory krajobrazowo- przyrodnicze tego terenu. Nieopodal znajduje się rezerwat „Przełom Osławy pod Mokrem”. Osława jest jedną z najpiękniejszych w Polsce rzek górskich, a jeden z jej najpiękniejszych odcinków, tworzy malownicze zakola. By chronić ten pełen uroku krajobraz utworzono tu rezerwat. Jest drugą co do wielkości rzeką ziemi sanockiej. Długość jej linii brzegowej wynosi około 55 km. Niedaleko naszego ośrodka znajdują się popularne Jeziorka Duszatyńskie w Bieszczadach. Obszar ten objęty jest ochroną w postaci rezerwatu przyrody „Zwiezło” Mniejszy zbiornik położony jest na wysokości 683 m n.p.m. i nazywany jest Dolnym, gdyż leży niżej od jeziorka Górnego – leżącego 18 m wyżej.

Nasz pensjonat oferuje 18 miejsc noclegowych. Każdy pokój wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, TV,całodobowy bezpłatny dostęp do WI-FI.

Oprócz pokoi które zachęcają bardzo przytulnym wyglądem i zapewniają wygodę w budynku znajduje się sala rekraecyjno-sportowa, która urozmaici i umili czas pobytu. Ośrodek dysponuje nowocześnie urządzoną kuchnią, która będzie do dyspozycji gości. Istnieje możliwość zamówienia śniadania koszt 30zł/osoba w formie szwedzkiego stołu .Kawa, herbata napoje bezpłatnie. Ośrodek dysponuje nowocześnie urządzoną kuchnią,która jest do dyspozycji gości.

Grill węglowy do dyspozycji gości. Parking na terenie ośrodka (bezpłatny).

Mając na uwadze dobro odpoczywających naszych innych gości zwierząt nie honorujemy

Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe bardzo ładnie wykończone.

Cennik pokoi

Pokój 2-osobowy 100zł/osoba
Pokój 3-osobowy 100zł/osoba
Pokój 4-osobowy 100zł/osoba

Opinie klientów

21/09/2020

Panowie z Wieczoru Kawalerskiego

Przyjazd do Państwa zaliczamy na jeden wielki plus. Wspaniali, życzliwi gospodarze. Niesamowite widoki, szczególnie z okolic ambony. Quady dały nam ogromną frajdę. Grill gazowy, zawsze gotowy, żeby na ruszt wrzucić...

03/09/2020

Izabela

Przepiękne miejsce super warunki na jazdę quadem było naprawdę super! Wrócimy napewno. Polecam!!!!!!...

06/07/2020

Piotrek i Ola

Świetna atmosfera i gościnność gospodarzy. Zdecydowanie polecamy to miejsce. Warto odwiedzić to miejsce. Będziemy wracać! Jazda na quadach to super przeżycie - POLECAMY...